MH Dershanesi

MH Dershanesi

MH Dershanesi

http://www.mhdershanesi.com

İletişim Bilgileri

Kartaltepe Mah. İncirli Cad. Hayat Apt. No:92/5 İstanbul / Bakırköy

0 212 571 63 46

Firma Hakkında

MH Bilişim Akademisi; Mesleki eğitim alanında uzun yıllardır eğitim veren alanında master seviyesinde eğitim görmüş ülkemizin ve Avrupanın en seçkin üniversitelerinden mezun olan eğitmenler tarafından Türkiye'deki eğitim kalitesini arttırtmak için bir grup idealist eğitmenler ve mühendisler tarafından kurulmuştur.
Yurtdışı dil okullarında yabancı dil ve üniversite eğitim danışmanlığı, ilköğretim ve liselerin tüm bölümlerinde eğitim danışmanlığı, bilgisayar eğitimi ve meslek edindirme eğitimlerine yeni bir kalite anlayışı getirebilmek, halkımıza kaliteli eğitimi verebilmek için sizlerin tavsiyesiyle ve büyük destekleriniz sonucunda açılmıştır. Kalitemizin tartışılmazlığı, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından mükafatlandırılmış olup, kuruluşumuz eğitim ve yeterlilik verebilme belgeleriyle, eğitim sertifikası ile sizlere meslek hayatınızda bir adım ileri atabilmeniz için sizleri garanti ediyoruz. Çünkü eğitmenlerimizin kalitesinden ve deneyimlerinden tamamen eminiz.

Kuruluşumuz, üzerine düşen sorumluluğun farkında olup, eğitim kalitesinden ödün vermeden, modern laboratuarlarıyla,uzman eğitmenleriyle sizlerin en iyi eğitimi alabilmesi için elinden gelenin çok daha fazlasını sizlere aktaracaktır.
Deneyimli mühendis ve teknik eğitmen kadrosu ile teknik eğitim ve proje alanında Türkiye'nin bir çok noktasında kurumlara hizmet sunmaktadır. Kurumlara ve bireylere sunduğu danışmanlık, proje, web, grafik ve kurumsal eğitimler ile hizmet vermeye devam etmektedir.