Turk Yacht

Turk Yacht

Eyup Bayraktaroglu

http://www.turkyacht.com

İletişim Bilgileri

Tepe Mah. Kordon Cad. No:6/1 Muğla / Marmaris

0 252 645 11 31 - 0 532 391 97 53

0 252 645 11 31

Firma Hakkında

Türkiye'nin mavi yolculuk ve tekne kiralamalarında en büyük filosuna sahip Turk Yacht & Gulet, 1995 yılında, mavi yolculuk gezginlere tatil alternatifleri üretmek üzere Eyüp Bayraktaroğlu ve Tufan Güleş tarafından kuruldu, Türkiye'de butik ve kişiye özel mavi yolculuk anlayışı Turk Yacht & Gulet ile birlikte yeni bir vizyona kavuşmuştur.

Turk Yacht & Gulet bünyesinde şu an high delux gulet, lux gulet, ekonomik gulet ve motoryatlar bulunmaktadır. Son olarak 2011'de iki yeni tekne daha satın alarak mavi yolculuk sektöründeki gücünü daha da arttırmıştır.

Turk Yacht & Gulet, 30 çalışanı ve 40 yurtdışı acentesi ile misafirlerine Türkiye'nin ve Yunan adalarının dört bir yanında en kaliteli hizmeti, sürekli sunmayı hedeflemiştir.

Yılın en güzel günlerini, tatilinizi rahat, eğlenceli ve dinlendirici bir ortamda geçirmenin Sizin için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. 17 yıldır Turk Yacht & Gulet ekibi olarak size hizmet verirken tercih etmiş olduğunuz ürünleri bir araya getirmeye çalıştık. Sunduğumuz mavi yolculuk turlarımızın, dinlendirici ve huzur verici atmosferin yaşandığı veya romantizmin öne çıktığı tekne filomuzu tek tek gezip kendimiz görerek sizin için seçtik. Bunu yaparken amacımız Turk Yacht & Gulet misafirlerinin en üst seviyede rahat edebilecekleri ve mutlu olabilecekleri tekneleri belirlemekti. Turkyacht.com ve kataloğumuzda yer alan teknelerimizi bu süzgeçten geçirerek size sunmaktayız.

Hazırlamış olduğumuz bu portföyün tatil tercihinizi yaparken Size yardımcı olabilmesini ümit eder, daha yaşanacak nice güzel günlerin Sizin olmasını dileriz.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Vizyonumuz
Koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti felsefesini benimsemiş, sektör lideri ve itibarlı tanınmış bir marka olmak.

Bireysel Hizmetler
Türk turizm sektöründe mevcut en geniş ürün ve hizmet yelpazesine sahip olan Turk Yacht & Gulet, her gün bünyesine yeni ürün ve hizmetler katmaya devam etmektedir.